Wolontariat na I Love Marketing

W dniach 22-25 października 2019 przeżyliśmy swoją 4 dniową przygodę jako wolontariusze na największej konferencji marketingowej w Polsce “I Love Marketing”❤️

To dla nas ogromna satysfakcja, że mogliśmy dołożyć swoją malutką cegiełkę w organizacji tak profesjonalnego przedsięwzięcia! Salę Multikina opuściliśmy pełni inspiracji i motywacji by choć w małym stopniu zapewnić tak wysoki poziom naszych studenckich wydarzeń.

Nie można oczywiście nie wspomnieć o samym meritum konferencji – ponad 50 prelekcjach prezentujących
najwyższy, zdecydowanie imponujący poziom. Dla nas, dopiero wchodzących w zaczarowany świat marketingu, to najlepsze możliwe środowisko do nauki.

Janina Bak Piotr Bucki Maciej Lewinski Kamil Kozieł Maciek Budzich Artur Jabłoński Tomasz Manikowski Bartek Sibiga Barbara Stawarz Michał Sadowski Cezary Stacewicz Magdalena Urbaniak Bartłomiej Rak Cezary Kuik i wiele wiele innych..
Dziękujemy za ogromną dawkę wiedzy przekazanej w tak niepowtarzalnej formie. Liczymy, że zechcecie wpaść do nas na SGH, podzielić się swoim bezcennym doświadczeniem z pokoleniem przyszłych marketerów!

Prelegentom, którzy już zaszczycili nas obecnością na naszych wydarzeniach, gratulujemy doskonałych wystąpień i wygranych ❤️(i oczywiście zapraszamy ponownie ☺️): Jakub Biel Łukasz Chwiszczuk Pawel Tkaczyk Monika Czaplicka

sprawny.marketing – Dziękujemy za tak niepowtarzalną szansę nauki od najlepszych – zarówno tych występujących na scenie jak i tych stojących za kulisami całego doskonale dopracowanego przedsięwzięcia.
#ilovemkt

Share this post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email